BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13767243
*
nr 1376 7243
Bordslampa
Keramik. Höjd: 55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2021
kl 18:06:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 13:17:30
1
150 kr
27/1 15:54:48
2
150 kr
27/1 15:54:48
1
150 kr (Budbetjänt)
27/1 21:28:58
3
350 kr
30/1 13:56:46
4
350 kr
30/1 13:56:46
3
350 kr (Budbetjänt)
31/1 20:37:45
5
450 kr
1/2 10:01:47
6
Vinnande bud
1/2 15:14:30
4
600 kr
1/2 15:14:30
6
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
nr 1376 7243
Bordslampa
Keramik. Höjd: 55 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 13:17:30 | 1 | 150 kr |
27/1 15:54:48 | 2 | 150 kr |
27/1 15:54:48 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
27/1 21:28:58 | 3 | 350 kr |
30/1 13:56:46 | 4 | 350 kr |
30/1 13:56:46 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
31/1 20:37:45 | 5 | 450 kr |
1/2 10:01:47 | 6 | Vinnande bud |
1/2 15:14:30 | 4 | 600 kr |
1/2 15:14:30 | 6 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26